1. liga 23 kolo Piešťany : TJ Strojár Malacky

25.4.2010 Muži 1. liga  23.kolo

Piešťany : TJ Strojár Malacky A

17:36 (10:18)

Malacky cestovali v nedeľu na zápas do Piešťan, ktoré sú v tabuľke na poslednom mieste, ale posledné výsledky ukázali zlepšenie mladého družstva. Preto Malačania nechceli nič podceniť a pustili sa s chuťou do domácich. Strojár si od prvých minút vypracovával náskok vďaka dobrej obrane a rýchlym protiútokom. 8 min. a stav 0:6 bol skvelý vstup do zápasu. Obraz hry sa aj v nasledujúcich minútach nemenil. Malačania domácim nedovolili znížiť stav stretnutia a do kabín sa odchádzalo za stavu 10:18. Do druhého polčasu nastúpili hostia opäť koncentrovane a svojou umnou hrou zvyšovali svoj náskok. Piešťany sa snažili pritvrdiť hru, rozhodiť hostí a urobiť ešte niečo s výsledkom. Malačania sa však nenechali vyprovokovať a radšej sa snažili hrať hádzanú, čo sa prejavilo na zvyšujúcom sa skóre. TJ Strojár Malacky si nakoniec z Piešťan za víťazstvo 17:36 odniesol 2 body vďaka kolektívnemu výkonu celého družstva.

Týmto dobrým výsledkom by sme Vás chceli pozvať na domáci zápas, v ktorom sa predstavia

1.5.2010 v ŠH Malina o 14:00 TJ Strojár Malacky A : Tatran Prešov B.

a o 15:30 TJ Strojár Malacky B : DAC Dunajská Streda

Zostava:

M. Kuklovský – brankár, T. Stachovič, V. Pavlík 8, T. Baláž 4, P. Bízek 2, L. Zelenský 1, P. Puškáč 2, A. Dobrocký 4, M. Sedláček, S. Cabadaj 7, D. Stachovič 4, P. Stachovič 4

Tréner : V. Valachovič