Hlasovalo 19849 ľudí.

11. kolo Levoča : Malacky

11. kolo

Levoča : Malacky 24:26 (15:12)

Malačania na východe nezachytili úvod stretnutia a aj kvôli nepremeneným gólovým šanciam sa dostala Levoča  „na koňa“. V 20. minúte domáci vyhrávali už 13:6, no do prestávky sa Malackám podarilo hrozivý 7 gólový náskok znížiť na 15:12. To ich dokázalo povzbudiť a v druhom polčase sa to prejavilo aj na ich hre. Zlepšená a dôraznejšia obrana a ohromná bojovnosť celého družstva zapríčinilo, že domáci neboli už tak suverénny a Malackám sa v 41. minúte podaril obrat v stretnutí. Od tejto chvíle bol zápas vyrovnaný, ani jedno družstvo si nedokázalo vypracovať viac ako 1. gólový náskok. Levoča bola hnaná zaplneným publikom no ani to nevyviedlo hostí z koncentrácie. O výsledku zápasu sa rozhodlo až v čase 58:20 keď Malacky zvýšili na 24:26 a tento výsledok už s vypätím všetkých síl ubránili a zaslúžene vyhrali. Vďaka tejto výhre prezimujú na 3. mieste a fanúšikom sa predstavia už iba v Slovenskom pohári kde 27.11.2010 (sobota) privítajú o 18:00 v ŠH Malina hráčov Modry.

Zostava: R. Piaček, M. Kuklovský – brankári, T. Stachovič ml. 1, M. Sedláček 7, T. Baláž, L. Zelenský 3, R. Spuchlák 2, A. Škoda 3, M. Spuchlák 3, D. Stachovič 4, P. Stachovič 3

Tréner : V. Valachovič