RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

12. ROČNÍK TURNAJA GENERÁCIÍ

12. ROČNÍK TURNAJA GENERÁCIÍ

V sobotu 26.06.2010 od 09:00 sa v Zámockom parku na hádzanárskom ihrisku uskutoční obľúbená akcia všetkých priaznivcov športu, bývalých aj terajších športovcov a v poslednej dobe aj širšej verejnosti – 12. ročník TURNAJA GENERÁCIÍ.

Podujatie je očakávané najmä všetkými ročníkmi hádzanárov, ktorí si v priateľskom turnaji zmerajú svojho športového ducha a v tradične dobrej atmosfére si spolu zahrajú hádzanú. Zároveň ide aj o akúsi spomienku na minulosť a každoročné stretnutie na nezabudnuteľnom ihrisku v Zámockom parku.

 

Na turnaji si spolu zahrajú viaceré tými zložené zo starších aj mladších ročníkov odchovancov TJ Strojár Malacky a predstavia sa Vám i naši najmladší v priateľskom zápase v mini hádzanej chlapcov aj dievčat.

 

Počas dňa zavítajú na podujatie aj naši medailoví odchovanci, momentálne hrajúci najvyššiu slovenskú ligu.

 

            O uvoľnenú atmosféru sa postará živá rocková hudba ( 18.00 - 23.00 hod.) a na svoje si prídu aj labužníci  - gastronomický zážitok zabezpečí hádzanársky bufet, ktorý ponúkne guláš, pečienky, špeciality z rýb atď. Výťažok poputuje na podporu a rozvoj malackej hádzanej, ktorá sa, ako dúfame, dostáva do fázy renesancie. Každá podpora je prínosom, za ktorý budeme vďační všetkým fanúšikom a našim sponzorom.

            www.handballmalacky.sk

07.06.2010| Tomáš Baláž
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.