24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19888 ľudí.

3. kolo AKKB Bratislavského pohára v karate

Minulú nedeľu 30.4.2017 sa naši karatisti zúčastnili poslednej súťaže v tomto roku - 3. kola AKKB Bratislavského pohára vo Viničnom. Náš tím vedený trénermi Š. Polákom, S. Kotorom a V. Dzúrovou opäť získali pekné výsledky v konkurencii 20 klubov s celkovým počtom 260 pretekárov. Dvanástim reprezentantom karate klubu TJ Strojár Malacky sa podarilo získať 10 medailí, 6 v kategórii agility a 4 v kumite.

Ako prví štartovali pretekári v kategórii agility - Simonka Poláková, Sofia Gumanová, Miriam Držková a Jakub Osuský a všetci sa postavili na stupeň víťazov. Jakub vyhral zlato, Simonka a Miriam striebro a Sofia bronz. V agility sa medaily podarilo získať aj Hanke Hollej (zlato) a Filipovi Šebovi (bronz).

Ďalej naši pretekári nastúpili v kategóriách kumite, v ktorej boli úspešné iba dievčatá. Pavlína Stohlová získala zlato v kategórii kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg a striebro v kategórii kumite kadetky bez rozdielu váhy. Simonke Polákovej a Janke Ležákovej sa vo svojich kategóriách podarilo získať striebro.

Gratulujeme všetkým našim pretekárom za výborné výsledky. Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu v tomto roku a držíme palce aj v budúcej sezóne!