4. kolo Malacky : Dubnica

4. kolo  Malacky : Dubnica

4.kolo

Malacky : Dubnica 27:24 (13:10)

V nedeľu 26.9.2010 privítal TJ Strojár Malacky na svojej palubovke hráčov Dubnice. Od začiatku išli Malacky do vedenia a počas prvého polčasu si dokázali udržiavať 3 gólový náskok. Na začiatku druhého polčasu držal domácich nad vodou brankár M. Kuklovský, ktorý svojimi zákrokmi privádzal Dubničanov do zúfalstva a aj vďaka tomu si Malacky udržiavali 4-5 gólový náskok. Hostia však nezložili zbrane, dokázali pred koncom ešte znížiť, ale Malacky si už nenechali dva body vziať a zvíťazili 27:24. S tromi výhrami a jednou prehrou sú zatiaľ na 4.mieste. Na ďalší zápas pocestujú 2.10.2010 (sobota 19:00) do Stupavy.

Zostava:

M. Kuklovský, R. Piaček-brankári, R. Spuchlák , R. Baláž, M. Hlaváč, P. Bízek, L. Zelenský 1, P. Puškáč 2, A. Dobrocký 1, V. Pavlík 9, I. Oslej, D. Stachovič 8, P. Stachovič 6

Tréner: V. Valachovič