Hlasovalo 19883 ľudí.

9. kolo Trebišov : Malacky

9. kolo

Trebišov : Malacky 34:30 (17:13)

Plán Malaciek odohrať cez víkend dvojzápas Trebišov, Levoča bol zmarený, lebo zápas s Trebišovom sa konal 7.11. v nedeľu o 15:00, a tak Malačania pocestujú v poslednom kole ešte do Levoče.

Do zápasu nastúpili obe družstvá s veľkým odhodlaním. V prvom polčase začali lepšie domáci, keď sa ujali 3. gólového vedenia. Malackám nefungovala obrana na 100 %,  preto stále len doťahovali výsledok. Po prvom polčase svietil na ukazovateli stav 17:13. Do druhého polčasu nastúpili Malačania s úmyslom otočiť vývoj stretnutia. Zlepšili obranu a hra bola vyrovnaná, takže všetko bolo otvorené. V 24 minúte sa im podarilo znížiť na 28:26, no v zlomových momentoch nedokázali premeniť svoje šance. Nakoniec aj napriek veľkej bojovnosti podľahli Trebišovu vo vyrovnanom zápase 34:30.

V ďalšom stretnutí privítajú Malacky v ŠH Malina 13.11.2010 (sobota) o 18:00 hráčov Martina.

Zostava: R. Piaček, M. Kuklovský – brankári, T. Stachovič ml 1, A. Škoda 5, M. Sedláček 6, T. Baláž, R. Baláž,  P. Bízek, L. Zelenský 5 R. Spuchlák 2, A. Dobrocký 1, D. Stachovič 2, P. Stachovič 8

Tréner : V. Valachovič