24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.

Aj doma prehra 0:3, postupuje VKP

V stredu odohrali volejbalisti Strojára Malacky odvetný zápas štvrťfinále Slovenského pohára proti VKP Bratislava na domácej palubovke. V prvom zápase vyhrali policajti celkom jasne 3:0, takže vyhliadky Záhorákov na postup boli pred odvetou mizivé, navyše momentálne sa Malačania trápia aj herne. Dôkazom toho bol aj priebeh tohto zápasu, v ktorom mali jednoznačne navrch hostia z Bratislavy, ktorí prevyšovali domácich vo všetkých herných činnostiach. Po zisku prvého setu a spečatení postupu VKP do semifinále tréneri oboch družstiev postupne začali zapájať aj hráčov z lavičky. Z hľadiska priebehu bol najvyrovnanejší posledný set, v ktorom Malacky chvíľami aj viedli, no posledný vyrovnaný stav bol 15:15, potom hostia odskočili na 19:15. Janík síce kvalitným servisom v koncovke znížil na 21:23, ale to bolo zo strany domácich všetko.
Volejbalisti Strojára sa teraz môžu sústrediť len na extraligu, kde ich čaká v sobotu 8.12. vonku Svidník a o týždeň 15.12. privítajú doma Humenné, ktoré minulý víkend zakoplo v Nitre.

Strojár Malacky - VKP Bratislava 0:3 (-16,-16,-21)