23.7 %

Hlasovalo 19888 ľudí.

Aj doma prehra s Humenným

PLAY-OFFOVÝ TELEGRAM

Senzácia vo Svidníku: nováčik v play-off otočil zápas s Novým Mestom nad Váhom z 0:2 na 3:2
Zvolen zdolal Nitru aj druhý raz a je krok od semifinále
Humenné a VKP Bratislava bez straty setu aj v druhom zápase

MALACKY – HUMENNÉ 0:3 (-17, -11, -18) – STAV SÉRIE 0:2

Zápas trval 68 minút. Pred 100 divákmi rozhodovali M. Sarka a K. Sarka.

STROJÁR: Holka 2, Kobza 8, Janík 3,5, P. Šmahel 8, Šamulka 3, Petrovič 3,5 (libero Podhorný). Tréner: B. Sládeček.

CHEMES: Matta 2,5, Hriňák 2, Kríž 6,5, M. Pollák 4,5, Jakubov 13,5, Ondrušek 8 (libero Vajda, Javorčík 10, Leškanič 2, Kašper, Sabol). Tréner: R. Vlkolinský.

Malacky znova nastúpili iba so siedmimi hráčmi. Humenčania viedli pri podaní Mattu v prvom sete 5:0 a naznačili, že na Záhorie si prišli po jasné víťazstvo. Domáci znížili na 10:11, ale ďalší vývoj stretnutia už režírovali hráči majstra. Tretí set bol vyrovnaný iba do stavu 12:12.