24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.

Basketbalové výsledky z víkendu

S juniormi nastúpili na palubovku i tréneri basketbalových malackých družstiev Peter Ondruš a Branislav Škoda, ktorí zaznamenali v zápase dohromady 17 bodov. Našim chlapcom sa v celom prvom polčase darilo a do šatní odchádzali za stavu 41:32. V druhej časti hry však začali hostia významne sťahovať náskok Malaciek a po tretej štvrtine už na ukazovateli svietilo skóre v náš neprospech. Z víťazstva 82:75 sa tak napokon tešila Hubenka.

12. február, 9. kolo, Bratislavská basketbalová hobby liga

Strojár Malacky - Hubenka Bratislava  75:82 ( 41:32)

Zostava a body Strojára :   Kurák 13(1), Sládek 2, Pagáč „C“, Kubíček 6, Ondruš 1, (Mráz 6, Uher T. 13(2), Uher M., Csizmazia 6, Škoda 6(1), Farkaš, Pištelák 11)

Trestné hody:  17/25

Minibasketbalisti prehrali oba duely s BSC Bratislava. V našom tíme nenastúpili pre chorobu najlepší hráči, BSC podali dobrý výkon a svoje kvality naplno pretavili do záverečného výsledku.