TJ Strojár Malacky – Juniorky SR                      2:3 ( 22, -23, 25,19,14)

4.12.2005 - 14.kolo
MŠK Žiar nad Hronom - TJ Strojár Malacky        3:0 ( 14,19,23 )

Zostava:B. Nemečkayová, L. Michalovičová, K. Pozorová,  A. Šímšíková, J. Kučerová, L. Gajdošová,  liberka Z. Snopková (D. Dorková, K. Grófová)

trénerka: Michaela Cibulová

Dievčatá majú za sebou ťažký víkend. V piatok večer vo veľmi vyrovnanom a dramatickom  zápase tesne prehrali s mladými reprezentantkami. Vyhrali síce prvý set, ťažko vydreli víťazstvo aj v treťom, dokonca v piatom skrátenom sete vyhrávali ešte 13:10, ale nakoniec sa z víťazstva tešili súperky, ktoré mali v závere aj viac šťastia. Tesne prehratý zápas sa podpísal aj na nedeľňajšom výkone našich dievčat. Na výborne hrajúce súperky, ktoré mali za cieľ vrátiť nám prehru z prvej časti, naše dievčatá nenašli účinnú zbraň. Po jasne prehratom prvom sete sa síce vzchopili a v ďalších dvoch setoch aj vyhrávali, ale v závere si to vždy najmä vlastnými chybami pokazili. V ďalšom kole hostíme Košice, čo je tretie družstvo aktuálnej tabuľky. Vo štvrtok podvečer odohrajú dievčatá ešte zápas na Slávii v Bratislave a nasleduje mesačná prestávka.

Najbližšie domáce zápasy:

15.kolo
TJ Strojár Malacky – VK Slávia TU Košice                       10.12.2005 sobota 18:00
17.kolo
TJ Strojár Malacky – ŠK ŽU Žilina                                  14.1.2006 sobota 18:00