RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Ďalšie úspechy karatistov v Szombathely

Ďalšie úspechy karatistov v Szombathely

Tohtoročného turnaja Goju Cup 2014 v Szombathely sa zúčastnilo približne 150 pretekárov z 19 klubov z 10 krajín, najmä Maďarska, Rakúska, Veľkej Británie, Belgicka, Švajčiarska, Talianska. Malackí karatisti boli jediní reprezentanti zo Slovenska V tomto preteku, ktorým náš klub otvoril novú sezónu, sa zúčastnilo 9 našich členov s celkovým ziskom 8 medailí - 2 zlaté, 2 strieborné a 4 bronzové 

Ako prvé nastúpili naše mladé pretekárky Katka Majdlenová a Simonka Poláková v disciplíne kata (zostava techník v simulovanom boji). Katke sa podarilo v kategórii dievčat (ročník 2008-2006) dostať do finále, kde získala striebornú pozíciu. Hneď po boji vo vlastnej kategórii súťažila aj o kategóriu vyššie (ročník 2005), kde medzi staršími súperkami získala bronz. 

V disciplíne kata náš klub ďalej reprezentovala Jarmila Koteková, ktorá vo svojej kategórii (ročníky 1994-1980) nedala súperkám šancu a získala zlato. 

Po súťaži kata prišla na rad disciplína kumite (voľný boj na body). V kategórii žiakov (ročník 2005) zápasil Jakub Osuský, ktorý po dvoch zápasoch získal 3. miesto. Bronzovú medailu sa podarilo získať aj Lukášovi Gazdičovi, ktorý bojoval v kategórii dorastu (ročník 2001). Ďalším zápasníkom bol Lukáš Osuský, ktorý predviedol dobrý výkon, na medailu to žiaľ tentokrát nestačilo 

Filip Jurkáček sa prebojoval v kategórii dorastu (ročník 2003) do finále, kde mu tesne uniklo 1. miesto a získal tak striebornú medailu. Skvelý výkon predviedol aj Oliver Vanek, ktorý porazil všetkých svojich súperov a zaslúžene získal zlatú medailu. Posledným  bojovníkom bol Ivan Sivák, ktorý v kategórii mužov (ročníky 1994-1980) získal 3. miesto. 

 

Všetkým pretekárom ďakujeme za výbornú vizitku malackého karate s vynikajúcimi výkonmi a želáme ešte veľa úspechov v celom ročníku 2014-2015!! 

 

 

16.10.2014| Ivan Sivák
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.