RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.    

Odber noviniek

Dorastenci 4. kolo a dohrávka 1. kola na východe

Dorastenci 4. kolo a dohrávka 1. kola na východe

ST. DORASTENCI: TATRAN PREŠOV – STUPAVA, MALACKY 61:16 (32:5)

ML. DORASTENCI: TATRAN PREŠOV – STUPAVA, MALACKY 31:24 (15:12)

ML. DORASTENCI: SEČOVCE – STUPAVA 38:31 (19:18)

 

Dorastenci spoločného družstva HC Tatran Stupava-TJ Strojár Malacky cestovali posledný septembrový víkdend na východ republiky. 

SZH nastavil pre túto sezónu pravidlo  "dvojičiek" mladších a starších dorastencov pre 1. dorasteneckú ligu Teda pokiaľ chce štartovať klub v 1. lige s mladšími dorastencami musí prihlásiť aj družstvo starších dorastencov.

Tento model spôsobuje vzhľadom na nedostatok hráčov Stupava-Malacky vo vekovej kategórii starších dorastencov problémy s obsadením hráčov na jednotlivé zápasy v tejto kategórii. Supľujú tu hráči s kategŕie mladšch dorastencov, kde je vekový rozdiel 2 roky. V Prešove bol tento rozdel viditeľnejší, kedže niektorý hráči prešovských dorastencov majú už v tejto kategórii skúsenosti zo seniorskej 1. ligy, či v prípade hráča Ivana Ivkoviča aj zo zápasov z ligy majstrov EHF. 

Na druhej strane je pre našich mladších "chalanov" obrovská skúsenosť hrať s takýmito kvalitnými mužstvami, ktorú žiadny tréning či rozbor zápasov nenahradí. Ak sa majú hádzanarsky posúvať a stať sa v budúcnosti základom úspechu klubu či v prípade niektorých hráčov aj reprezentácie SR nevyhnú sa konfrontácie so špičkou. 

04.10.2015| Tomáš Baláž


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.