RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Dorastenky doma víťazne

Dorastenky doma víťazne

Tak ako HO Strojár Malacky avizoval, uskutočnili sa v sobotu 12. decembra 2015 v ŠH Malina Malacky domáce zápasy 11. kola 1. ligy starších a mladších dorasteniek. Spojené družstvo HC  Tatran Stupava a TJ Strojár Malacky sa stretlo v kategórii oboch dorasteneckých družstiev s rovesníčkami HK Slávia Partizánske. 

 

staršie dorastenky: HC Tatran Stupava - HK Slávia Partizánske 44:25 (21:10)

 

Dievčatám sa v Maline darilo. Pred plným "domom"  predviedli skvelý výkon a predvedená hra sa páčila nielen divákom ale aj trénerom Romanovi Vighovi a Petrovi Kuklovsekému. 

Zostava a góly: Natália Huňarová 4, Almina Yildizová 2, Wanessa Raffasederova 2, Diana Michálková 2, Lucia Kováczvá 9, Simona Kubovičová, Vanesa Kalaberová 2, Romana Gašpareková 5, Silvia Straková 4, Alexandra Popovičová 4, Petra Geisseová, Sarah Richter 2, Ivana Gašpareková 8.

 

mladšie dorastenky: HC Tatran Stupava - HK Slávia Partizánske 28:9 (13:5)

 

Baby pod vedením Romana Vigha a Ľuboša Baštiho  zahrali výborne a celý zápas mali pod kontrolou. Darilo sa im v obrane, o čom svedči počet gólov v domácej sieti. Oporou za obranou bola brankárka Petra Geisseová.  Veľkou zbraňou boli aj rýchle protiútoky a kombinácie na postavenú obranu súperiek. 

Zostava a góly: Almina Yildizová 4, Šárka Halusková 1, Zuzana Danišová 1, Sabina Baštiová 1, Nicol Hladíková 1, Sabina Gálová 4, Diana Michálková 4, Simona Kubovičová, Tereza Fabiánová 8, Adriana Sakalášová 2, Petra Geisseová, Nikola Kmeťová, Romana Rácová, Nikol Vačková 2.

20.12.2015| Tomáš Baláž


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.