Hlasovalo 19864 ľudí.

Extraliga ženy: Malacky do play off zo 7.miesta!!!

TJ Strojár Malacky – MŠK Žiar nad Hronom 3:1 (20, 25, 22)
B.Nemečkayová, K.Grófová, D. Ďuržová, D. Dorková, M. Máteová , A.Šimšíková,  liberka Z. Snopková (J.Benedikovičová)

Bol to zápas slabšej úrovne, kedy sa kopili chyby na oboch stranách.  V každom sete sme od začiatku pomerne vysoko viedli a i keď sa Žiarčanky v koncovke mierne dotiahli, sety sme dokázali vyhrať. Jediná dramatickejšia koncovka bola v druhom sete, ale aj tú sme dokázali doviezť do víťazného konca.

TJ Strojár Malacky – ŠG Nitra 3:2 (21, 20, -14, -18, 7)

Bol to už náš štvrtý zápas v priebehu týždňa a navyše veľmi dôležitý, pretože išlo o priamy súboj adeptov na postup do playoff. Začali sme celkom slušne, keď sme v prvých dvoch setov urobili menej chýb ako súperky a dokázali sme eliminovať ich nepríjemný útok. V ďalších dvoch setoch sme však poľavili, súperky si lepšie prihrávali a prakticky nás rozbili. Do rozhodujúceho setu sme však zmobilizovali sily, dievčatá znova pritlačili na podaní i v útoku a vypracovali sme si rozhodujúci sedembodový náskok 8:1, ktorý sme už kontrolovali do konca zápasu. Týmto víťazstvom si dievčatá kolo pred koncom 2.časti zabezpečili postup do playoff z piateho miesta a v prvom kole sa stretnú so Sláviou UK Bratislava. Toto družstvo  spolu s OMS Senica je nasadené až do playoff, nakoľko celú sezónu hrali stredoeurópsku ligu.