RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.    

Odber noviniek

Extraliga ženy: V 8.kole ďalšie víťazstvo Malaciek

TJ Strojár Malacky – VO ŠOG Nitra 3:0 (19, 16, 16)
76 minút, rozhodovali: Holan, Bajči, 100 divákov
Malacky: Dorková, Michalovičová, Ďuržová, Šimšíková, Máteová, Ferancová - libero Snopková (Kristiníková)
Nitra: Janovcová, Hradecká, Povrazníková, Orelová, Hinzellerová, Fábryová - libero Brejčáková (Petranová, Čierna, Sumeghová)

Domáce hráčky zmenili červené dresy na belasé a zmenil sa i výkon. V porovnaní s minulotýždňovým „utrpením“ s bratislavským Doprastavom, to bolo teraz na palubovke úplne iné družstvo. Malacky príkladne bojovali, nerobili chyby a bez väčších problémov úspešne zakončovali svoje útoky, naopak Nitranky nenadviazali na dobrý výkon z Pezinka.  Malačanky nastúpili do zápasu koncentrovane a už od začiatku bolo vidieť, že sa rozhodli nič neponechať náhode. Dobrým podaním znemožnili súperkám útok stredom siete a hlavný kolík dokázali ubrániť. V podaní vynikala Michalovičová, ktorá robila súperkám problémy počas celého zápasu a k nej sa pridala aj Ďuržová, ktorej sa podarilo niekoľkokrát bodovať priamo. Malačanky boli razantnejšie aj v útoku. V ňom sa výrazne presadila blokárka Ferancová. Jej smeče z jednej nohy boli pre súperky takmer vždy nechytateľné. Bodovala dokonca i nahrávačka Dorková. Tá ulievala nielen z výskoku, ale aj zo zeme a vždy s úspešným koncom.
Trénerka Malaciek Michaela Cibuľová:
„Boli sme lepšie vo všetkých herných činnostiach. Hrali sme dôsledne a koncentrovane. Nedovolili sme, aby sa súperky rozohrali a vďaka tomu mal zápas taký jednoznačný priebeh. Najlepšími hráčkami boli Dorková a Šimšíková.“
Tréner Nitry Marek Henček: "Slabý výkon našich dievčat, zaostávali sme vo všetkých herných činnostiach. Domáce zaslúžene vyhrali, s naším prístupom nemôžeme pomýšľať na výhry. Hráčky sú ešte mladé, nezvládajú túto súťaž najmä psychicky. Keď vyhráme s Pezinkom, v ďalšom zápase nemôžeme pomýšľať na dva body. Potrebujú viac skúseností."

Jakub Valachovič

04.11.2006| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.