RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.    

Odber noviniek

Fight Division Malacky 2. kolo New European Talent League of MMA a K-1

Fight Division Malacky 2. kolo New European Talent League of MMA a K-1

Dňa 26.3. 2011 sa v priestoroch OC Laugaricio Trenčín konalo už 2. kolo New European Talent League of MMA & K-1 organizovanou Styx MMA Association Slovakia.

Naše mesto v tejto súťaži reprezentovali pod vedením Mariana Streleckého za Fight Division Malacky, ktoré organizačne spadá pod Karate TJ Strojár Malacky talentovaní zápasníci Jakub Reif, Erik Teker, Tomáš Dobrocký, Tomáš Celery, Michal Kain, Richard Sivák a Daniel Fiľakovský.

Erik Teker získal cenné víťazstvo a medailu v K-1 vo váhovej kategórii do 71kg proti technicky výbornému borcovi z klubu DRAGON Bratislava Igorovi Gaherovi na body. V super ťažkej váhe +93kg Daniel Fiľakovský poslal svojho súpera Michala Kuča z Trenčína ukážkovým KO k zemi a vyhral tak svoj zápas ešte pred uplynutím časového limitu. Richard Sivák a Tomáš Celery sa napriek svojej vysokej forme k zápaseniu nedostali, ich súperi nenastúpili do vzájomných duelov z dôvodu zranenia, čím automaticky získali z 2. kola plný počet bodov za zápas v lige.

Je na mieste spomenúť ukážkový výkon Tomáša Celeryho z 1. kola New European Talent League of MMA & K-1, ktorá prebehla taktiež v Trenčíne dňa 5.2.2011, kedy zaznamenal najrýchlejšie KO v rámci celého podujatia K-1 & MMA a to 24 sekúnd!

Chcel by som týmto poďakovať všetkým mojim zverencom, ktorí svedomite pristupujú k trénigovému procesu a príprave na náročné zápasy a taktiež sponzorom QSC Slovakia a Slovakia MODELS za vybavenie tréningových priestorov a možnosť skvalitnenia prípravy a podporu.

Autor: Bc. Marian Strelecký, MBA; Fight Division Malacky

 

07.04.2011| Michal Pullmann
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.