RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.    

Odber noviniek

Fight Division Malacky 3. kolo European Hardcore MMA a K-1 Rules League Slovakia

Fight Division Malacky 3. kolo European Hardcore MMA a K-1 Rules League Slovakia

Dňa 2.7. 2011 sa v priestoroch športovej haly v Piešťanoch konalo už 3. kolo European Hardcore MMA & K-1 Rules League Slovakia organizované Styx MMA Association Slovakia.

Naše mesto v tejto súťaži reprezentovali pod vedením Mariana Streleckého za Fight Division Malacky, ktoré organizačne spadá pod Karate TJ Strojár Malacky talentovaní zápasníci Jakub Reif, Tomáš Dobrocký, Tomáš Celery, Richard Sivák a Ivan Fartel. Tomáš Celery získal cenné víťazstvo a ďalšiu medailu v K-1 vo váhovej kategórii -84kg proti technicky zdatnému súperovi z Košíc, ktorým bol Tomáš Vozár. Ten bol po jednom z Tomášových rýchlych direktov v treťom kole rozhodcom počítaný a to bol rozhodujúci moment, po ktorom Tomáš disciplinovane dotiahol súboj do víťazného konca.

V exhibičnom zápase K-1 sa predstavil aj Richard Sivák 84kg, ktorému sa vo svojej váhovej kategórii zranil súper, takže nenastúpil do zápasu.Od organizátorov prijal výzvu a stretol sa s Martinom Novákom z klubu FREE FIGHT Blue-White Bratislava, ktorý vážil 112kg. Richard ukázal že ani rozdiel takmer 30kg nie je pre zápasníka prekážkou, aby podal dobrý výkon. Zápas síce na body prehral, ale zožal zaslúžený potlesk obecenstva.

Chcel by som týmto poďakovať všetkým mojim zverencom, ktorí svedomite pristupujú k tréningovému procesu a príprave na náročné zápasy a ktorí vďaka svojim výkonom v lige sa už teraz nominovali na decembrové Majstrovstvá Slovenska.

Autor: Bc. Marian Strelecký, MBA; Fight Division Malacky

06.07.2011| Michal Pullmann
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.