RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Hádzanári Strojára preverili mladých reprezentantov Slovenska

Hádzanári Strojára preverili mladých reprezentantov Slovenska

Už tradične sa v Malackách zastavila  v rámci prípravy reprezentácia Slovenska, tentokrát kadeti. Tréner reprezentácie Zoltán Heister k nám priviedol 13 hráčov, ktorí sa tešili na zápas so skúsenými hráčmi TJ Strojár Malacky. 

Zápas sa niesol vo férovej  atmosfére pod dohľadom rozhodcu Milan Siváka. Naši mladí reprezentanti si pričuchli k mužskej hádzanej a zahrali si so skúsenými malackými hráčmi, ktroí majú hádzanársky toho už veľa za sebou. 

Hra bola vyrovnaná a priebeh prvého polčasu ukázal, že mladícka rýchlosť bude platiť na skúsenosť starších hčáčov. Viackrat kadeti nechali vyniknúť skvele chytajúcemu brankárovi Malaciek Dušanovi Roškovi. Prvý polčas vyhrali kadeti 14:10.  Druhý polčas vyznel v prospech Malačanov. Nakoniec sa im však nepodarilo zápas dotiahnúť do víťazného konca a prehrali 24:25. Najlepšími  strelcami domácich sa stali s 5 gólmi  Vladimír Pavlík a Peter Živica. Najviac gólov za kadetov vsietil Igor Bystrický. 

Počas zápasu bola v ŠH Malina skvelá divácka kulisa, ktorá si užila zápas viacerých generácií a tiež dobrú úroveň predvedenej hry. Hádzanársky oddiel TJ Stojár Malacky aj takýmto spôsobom prispieva k rozvoju hádzanej na Slovensku. Takýmito zápasmi nielen predstavuje hádzanú širokej verenosti, ale tiež ukazuje domácej "mladi" hádzanú v jej najkvalitnejších podobách v rámci Slovenska v mládežníckych kategóriach. 

Kadetom držíme v reprezentovaní Slovenska palce.  

02.12.2015| Tomáš Baláž
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.