RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.7 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19849 ľudí.    

Odber noviniek

I. kolo Záhoráckej mini

I. kolo Záhoráckej mini

Vo  štvrtok 29.10.2015. sa v Malackách uskutoční 1. kolo  Záhoráckej minihandball ligy 2015/2016. Turnaj, ktorého organizátormi sú CVČ Malacky v  spolupráci s hádzanárskymi oddielmi HC Tatran Stupava a  TJ Strojár Malacky tak zaháji už svoj šiesty ročník.  Celá liga  sa hrá štvorkolovo (dva turnaje na jeseň, dva na jar) v Malackách a v Stupave. Hrá sa v dvoch vekových kategóriach a to mini - ročník narodenia 2005-2006 a mini mini - ročník narodenia 2007 a mladší.

     V 1. kole sa  v ŠH Malina od 9,00 hod. do cca 12,00 hod. stretnú   deti  zo ZŠ Stupava, ZŠ Dérera Malacky (Štart Malacky), ZŠ Záhorácka Malacky a ZŠ Štúrova Malacky.

     Deti po celý rok hrajú v oboch kategóriach o putovný  „Pohár CVEČKA“. Ten vždy získa  víťaz aktuálneho turnaja a vlastní ho až do turnaja nasledujúceho. Vo všetkých štyroch turnajoch sa vždy boduje poradie zúčastnených družstiev a po skončení štvrtého kola sa vyhlasuje i celkové poradie ZMHL. Posledné, štvrté kolo sa už tradične uskutočňuje v Zámockom parku na tráve v rámci „Turnaja generácií“. Okrem putovného pohára tam organizátori oceňujú najlepšie družstvá i stálymi pohármi, medailami a vecnými cenami.

Mgr. Šuster

27.10.2015| Tomáš Baláž
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.