24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19849 ľudí.

Komjatice nedostali v Malackách šancu

Strojári nastúpili na duel Dávida s Goliášom bez skúseného nahrávača Ľubomíra Kuračku a stále zraneného blokára Ľuboša Mrázika. Od úvodu zápasu nebolo pochýb o víťazovi oboch zápasov. Malačania sa najviac zapotili v poslednom sete druhého zápasu, kedy Komjatice držali vyrovnané skóre 19:19, ale Malačania predsa zaklincovali i posledný set víťazstvom 25:22. V tabuľke patrí Strojára tretia priečka – naši predstihli Žilinu, ktorá prehrala so suverénnym lídrom tabuľky Myjavou a dotiahli sa bodovo na druhý celok tabuľky – Remidon z Bratislavy, za ktorým zaostávajú len o skóre.

Ďalším kolom sa začína odvetná časť a hneď najbližšiu sobotu malackí volejbalisti privítajú doma Myjavu, doterajšieho suveréna druhej najvyššej súťaže a najvážnejšieho kandidáta na postup do extraligy. Dres myjavského Spartaka oblieka bývalý reprezentant a hviezda extraligy Andrej Barbierik.