RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Koniec augusta v Zámockom parku v znamení volejbalu

Posledné dve augustové soboty v Zámockom parku budú patriť volejbalu - 23.augusta je na programe turnaj veteránov nad 40 rokov, ktorí kedysi reprezentovali Malacky v tomto športe. Družstvá budú rozdelené do vekových kategórií. Sme zvedaví, koľko družstiev sa podarí postaviť a ako sa mladšie ročníky vysporiadajú s hendikepmi v podobe bodových strát už od začiatku.

Ale najväčšia lahôdka sa chystá na sobotu 30.augusta - na antukových ihriskách v Zámockom parku sa uskutoční jubilejný 50.ročník turnaja o putovný Pohár SNP, ktorý je súčasťou osláv 70-tich rokov volejbalu v Malackách. Na tomto podujatí sa predstavia družstvá z domácich najvyšších súťaží, prihlásené sú družstvá z Rakúska aj Česka. Prvé zápasy sa začnú hrať od 9:00 a finále je naplánované na 17:00. Po ňom je naplánované slávnostné vyhlásenie výsledkov, kde budú vyhodnotení aj najlepší hráči jednotlivých špecializácií. Od 18:00 začne kultúrny program, o ktorý sa postará hudobná skupina SETBACK.
Turnaj sa koná pod záštitou primátora mesta Malacky RNDr.Jozefa Ondrejku, s podporou Slovenskej volejbalovej federácie a reklamných partnerov: TERM s.r.o. - distribútor MIZUNO, SPORT M Plus s.r.o. - distribútor lôpt MIKASA, Krytstav s.r.o., RWA Slovakia s.r.o., Commodity s.r.o., Formula Cafe Šport s.r.o.

20.08.2008| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.