MALACKY - NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 0:3 (-23, -15, -21)

Zápas trval 82 minút. Pred 100 divákmi rozhodovali Bajči a Schimpl.
STROJÁR: Kobza, Fiala, Janík, Šrámek, Muráň, Šmahel (libero Podhorný, Petrovič, Slodička). Tréner: J. Schreiber.
CITYFARMA: Ferenec, Minárik, Jedlička, Barbierik, Beňa, Gábor (libero Ochodnický, Hruška). Tréner: P. Kalný.

Favorizovaní hostia nastúpili v základnej zostave už aj s uzdraveným reprezentačným smečiarom Beňom a v prvom sete si vytvorili až šesťbodový náskok (16:10, 18:12). Malačania však veľkou bojovnosťou a dobrými blokmi prvý set zdramatizovali, keď v ňom znížili na 23:24. V druhom sete Záhoráci dokonca viedli 4:1, ale nepresnosťou a pod tlakom Barbierikovho servisu ho hladko prehrali. V treťom sete so súperom držali krok do stavu 13:12, ale po ich chybách Považania vykročili k jasnému víťazstvu.