RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Majstrovstvá SR žiakov - 1.finálový turnaj

Priatelia, priaznivci volejbalu!

Chcel by som vás všetkých pozvať na prvý finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska žiakov, ktorého usporiadaním poprvýkrát poverila Slovenská volejbalová federácia náš oddiel, čím ocenila jeho dlhodobú prácu s mládežou.

Právo účasti na turnaji si vybojovalo 8 družstiev, ktoré postúpili zo štyroch oblastí. Medzi tieto družstvá sa prebojovali aj žiaci domáceho Strojára, ktorí minulý rok ešte pod hlavičkou ŠVK Záhorácka získali na M-SR bronzové medaily. Tento rok sa pokúsia zopakovať tento úspech, k čomu by im malo dopomôcť aj domáce prostredie na jednom z dvoch finálových turnajov. Druhý turnaj sa uskutoční 16.-18.júna na antukových ihriskách v Mošovciach, kde sa rozhodne o konečnom poradí tak, že sa sčítajú výsledky oboch turnajov. Na oboch turnajoch sa bude hrať systémom každý s každým, preto každý získaný set aj lopta bude hrať dôležitú úlohu.

 

 

 

 

V súčasných podmienkach by nebolo možné pracovať s mládežou na takejto úrovni bez podpory našich partnerov uvedených na zadnej strane bulletinu. Špeciálne poďakovanie patrí spoločnosti Holcim, hlavnému partnerovi volejbalu v Malackách.

Volejbalový maratón 28 zápasov sa odohrá v ŠH Malina a v telocvični ZŠ Záhorácka každý deň od 9:00 do cca 20:00. Príďte si pozrieť najlepšie mládežnícke volejbalové družstvá v akcii!

 

 

12.05.2006| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.