24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.

Malačania prehrali aj v Púchove

Tri zápasy, deväť setov a dovedna iba 208 odohratých minút -  to je stručná bilancia expresného štvrtého kola mužskej extraligy. Všetky tri stretnutia sa skončili trojsetovými úspechmi favorizovaných družstiev - Púchova nad Malackami, Zvolena vo Svidníku a Humenného nad Nitrou. Do čela tabuľky sa dostali Púchovčania, ktorí majú však na konte o zápas viac ako Humenné i Prešov.

VŠK Púchov - VO TJ Strojár Malacky 3:0 (14, 23, 22)
68 min, rozhodovali: Hodoň, Mokrý, 150 divákov
Púchov: Seifert, Turiansky, R. Mizerák, M. Mizerák, M. Šomko, M. Pastorek - libero Kováčik (Hrušík, Valach)
Malacky: Fiala, Kobza, Muráň, Janík, Šmahel, Baran - libero Podhorný (Petrovič, Rehák, Šamulka)
Tréner: Jozef Schreiber
Na zápas v Púchove necestovalo družstvo Strojára určite v úlohe favorita, čo potvrdil aj prvý set. Púchov, ktorý nastúpil aj s novými posilami, vyhral celkom jednoznačne prvý set, najmä zásluhou tvrdých podaní Šomka. Po príchode Petroviča a Reháka sa síce zlepšil príjem, vyrovnala sa hra aj skóre, no na zvrat v zápase to nestačilo.
Ďalší zápas odohrajú Záhoráci proti nováčikovi zo Svidníka na domácej palubovke ŠH Malina v sobotu 27.10. o 19:00. Príďte povzbudiť malackých volejbalistov boji o prvé víťazstvo v sezóne!

Pozvánka na 1.kolo Slovenského pohára.
V stredu 31.10. o 19:30 odohrajú muži VO TJ Strojár Malacky prvý zápas 1.kola Slovenského pohára proti účastníkovi 1.ligy z Komjatíc. Odveta je na programe v stredu 7.11. v Komjaticiach.