24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19849 ľudí.

Malačania proti Remidonu s bývalým reprezentantom

V. Procházka hrával za Malacky ešte minulú sezónu, keď Strojár nastupoval na zápasy v najvyššej súťaži na Slovensku – v extralige. Teraz sa do malackého družstva vrátil a bolo to poznať. Prvý zápas Malačania hostí prakticky k ničomu podstatnému nepustili a bez problémov získali na svoju stranu prvé dva sety. Počas tretieho setu sa zranil V. Procházka, ktorý tak nepobudol na palubovke príliš dlho a na smeči ho vystriedal Igor Matušek. Napriek tejto nepríjemnosti Malačania dotiahli duel do šťastného konca a tešili sa z víťazstva 3:1.

Druhý zápas však, ako už viackrát v tejto sezóne, naši nezvládli. Prvý set mali pritom Strojári rozohraný veľmi dobre, viedli už 20:15, no stratili ho v koncovke. V druhom sete mali viac z hry Bratislavčania, ktorí pohodlne vyhrali 25:16. Malačania zabojovali v treťom sete, ale rozbehnutý Remidon už nedokázali zastaviť ani napriek setbalu, ktorý nedokázali využiť. Strojár tak opäť predviedol dve rozdielne ukážky svojej hry. Budúcu sobotu volejbalisti Strojára ukončia základnú časť v Komjaticiach a potom sa súťaž rozdelí na dve skupiny. Malačania sa predstavia v lepšej štvorke spolu s Myjavou, Žilinou a Remidonom.