RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Malačania v úvodnom kole nestačili na silné VKP

Strojár Malacky – VKP Bratislava 0:3 (-18, -22, -20)

Malacky: Petrovič, Vašíček, P. Šmahel, Janík, Ma. Šmahel, Kobza, libero Podhorný (Mi. Šmahel)
Tréner: Boris Sládeček

VKP: Ventruba, Pělucha, Hollý, Kriško, Jankovič, Vojkovič, libero Kubš (Brandis, Nosek, Slezák)
Tréner: Ivan Husár

Rozhodovali: Schimpl, Dovičovič

Divákov: 100

Malačania nastúpili k prvému zápasu s novými tvárami. Proti VKP sa predstavili dvojičky, bratia Šmahelovci, ktorí tak s mladším bratom Petrom vytvorili „rodinný podnik“ v klube. Na palubovke od začiatku pôsobil i ďalší člen základnej zostavy Vašíček. Mužstvo bude tento rok viesť i nový tréner Boris Sládeček. Malackí hráči neboli príliš nadšení, že za prvého súpera im bol vylosovaný práve tím ťažkého kalibru z Bratislavy. V prvom sete sa hostia dostali hneď do vedenia, ktoré úspešne pretavili do zisku prvého setu. Druhý set však už mal iný scenár. Malačania viedli až do stavu 9:8, potom však našimi chybami „policajti“ priebeh hry otočili. Za stavu 15:19 prišlo ku krátkej výmene názorov medzi trénerom hostí Husárom a hlavným rozhodcom Schimplom. Starosti hosťom vzápätí Malacky ešte pridali, keď vyrovnali na 22:22 a vyzeralo to na drámu. Skúsení Bratislavčania však už Strojárom nič nedovolili a vyhrali i druhý set. V treťom už vychádzala malacká snaha naprázdno a hoci v dueli bolo množstvo zaujímavých momentov, výsledok skončil jednoznačne v prospech favoritov z VKP.

Hlasy trénerov:

Ivan Husár: V malackej hale je veľmi teplo a hre to neprospieva. V prvej polovici zápasu sme mali hru pod kontrolou a bol som spokojný. Potom sme začali robiť chyby a súper sa stal nepríjemnejším. Najväčšie starosti nám robilo zablokovanie Martina Šmahela a podľa mňa nás znervóznili i rozhodcovia tým, že nám nedovolili v druhom sete vystriedať dvoch hráčov.

Boris Sládeček: Prvý zápas je vždy ťažký a proti nám hrá fakt, že sa v tíme stále ešte spoznávame. I preto dnes súhra nebola najlepšia a robili sme chyby. Verím, že sa budeme v ďalších zápasoch, kedy proti nám už budú stať i ľahší súperi, lepšiť.

Jakub Valachovič

28.09.2008| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.