23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.

Malackí muži vyhrali v Bratislave len raz

1.LIGA MUŽI ZÁPAD – 3.kolo
ŠVK BÍLIKOVA DÚBRAVKA - STROJÁR MALACKY 1:3 (-20,21,-25,-20) a 3:1 (24,22,-24,23)
STROJÁR:
Kuračka, Janík, Mrázik, Turlík, Šamulka, Rehák, libero Rusňák (Holka, Vavřinec)
Malačanom v Bratislave chýbal Petrovič, ktorý bol povolaný na extraligový zápas do Trenčína a namiesto neho nastúpili v rámci farmárskej spolupráce trenčianski mladíci Turlík a Vavřinec. Obidve stretnutia boli vyrovnané. V prvom bola rozhodujúca koncovka 3.setu, ktorú si Záhoráci skúsene uhrali a tým zlomili súpera. V druhom zápase mali volejbalisti Strojára dobrý rozbeh do každého setu, vybudovali si náskok, no potom ho vždy stratili. Keď odvrátili v 3.sete prvý mečbal domácich, znížili na 1:2 a vo 4.sete viedli 10:8, zdalo sa, že sa rozhodne v tajbrejku, no vtedy zaúradovali rozhodcovia, priznali Bílikovej 3 body neprávom a to v konvečnom dôsledku rozhodlo.

Po voľnom víkende nastúpia volejbalisti TJ Strojár Malacky proti Komárnu v sobotu 7.novembra a v ďalšom kole cestujú do Žiliny.