TJ Strojár Malacky – Doprastav Bratislava       1:3 ( -18,17,-10,-17 )

Zostava:  D.Dorková, L. Michalovičová, K. Pozorová,  A. Šímšíková, J. Kučerová, L. Gajdošová, liberka Z. Snopková

(B. Nemečkayová, K.Grófová, Z. Hasonová)

trénerka: Michaela Cibulová

Tak ako proti Pezinku aj teraz ženy začali veľmi ustráchane, zle a prvý set hladko prehrali. V druhom sete sa karta obrátila, naše dievčatá ožili, zlepšili aj podanie a dostali súperky pod tlak. Žiaľ, po dobre zvládnutom druhom sete nastal útlm, v ktorom naše dievčatá zotrvali prakticky až do konca zápasu. V štvrtom sete síce ešte vyhrávali 13:10, ale po chvíli bolo 13:20 a o zápase prakticky rozhodnuté. Súperky hrali to, čo potrebovali, kým my sme urobili veľmi veľa nevynútených chýb a aj v bojovnosti sme zaostali za výkonmi z prechádzajúcich zápasov, na čom sa pravdepodobne podpísal aj fakt, že nie všetky dievčatá boli zdravotne celkom fit.