1.LIGA MUŽI ZÁPAD – 5.kolo nadstavby o 1.-4.miesto
REMIDON PRIEVOZ - STROJÁR MALACKY 3:1 (13,-22,15,24) a 3:1 (23,-23,18,20)
STROJÁR:
Podstupka, Šamulka, Ľ.Mrázik, Petrovič, Rehák, Janík, libero Rusňák (Holka)
Malačania v Bratislave nepodali dobrý výkon, napriek tomu mohli vyhrať aspoň jeden zápas. Po prehratom prvom dejstve sa vzchopili a vyrovnali, potom prehrali tretí set a vo štvrtom viedli už 21:17. Po sérii chýb ho však prehrali 24:26 a celý zápas 1:3.
V druhom zápase bola rozhodujúca koncovka prvého setu, v ktorej volejbalisti Strojára prehrávali 19:22 a pri Petrovičovom podaní otočili na 23:22. Bezradný súper si zobral oddychový čas a po ňom Petrovič podal do siete. Tento moment domáci využili a získali prvý set pomerom 25:23. Malačanom sa ešte podarilo vyrovnať, no v ďalších dvoch setoch sa radovali hráči Remidonu a vyrovnali stav vzájomných zápasov v tejto sezóne na 5:5.
Počas veľkonočného víkendu majú volejbalisti Strojára voľno a v sobotu 10.4. ich čaká posledný dvojzápas v tejto sezóne doma proti Žiline, v ktorom sa s prvoligovou kariérou rozlúči nahrávač Ľubo Kuračka (39r.) a smečiar Igor Matušek (41r.)