TJ Strojár Malacky – Slávia UK Bratislava 1:3 (-19,-21,20,-21)
Zostava: D. Dorková, L. Michalovičová, K. Pozorová, A. Šímšíková, L. Gajdošová, J. Kučerová,  liberka Z. Snopková (B. Nemečkayová, K.Grófová, P. Přidalová)
trénerka: Michaela Kleskeňová

29.10.2005 - 7.kolo
VK Slávia TU Košice – TJ Strojár Malacky 3:0 (23,19,16)
Zostava: B. Nemečkayová, L. Michalovičová, K. Pozorová, A. Šímšíková, K. Grófová, J. Kučerová,  liberka Z. Snopková (D. Dorková, L.Gajdošová, Z. Hasonová, P. Přidalová)

Ženy majú za sebou mimoriadne náročný víkend. V piatok zohrali doma pekný zápas so súperom zvučného mena a mimoriadnych kvalít. Naše dievčatá začali síce s veľkým rešpektom, ale postupne sa rozohrávali a  vo všetkých setoch dokázali so súperom držať krok. Vo štvrtom sete dokonca vyhrávali 20:15, ale pri podaní vynikajúcej brazilčanky Soarez bolo vzápätí 20:21 a  Slávia už koncovku nepustila.

V sobotu ráno cestovali ženy do Košíc a tam podali jeden zo svojich najslabších výkonov. Pôsobili veľmi unaveným dojmom a v prvom sete prehrávali dokonca už 0:6. Napriek tomu dokázali set dotiahnúť do dramatickej koncovky, ktorú sa však nepodarilo vyhrať. Ďalšie dva sety už boli jednoznačnou záležitosťou domácich hráčok, kde skvele zahrali dve ukrajinské legionárky. Naše dievčatá mali problémy najmä na prihrávke a pokazili veľmi veľa podaní.

Tento víkend cestujú ženy do Žiliny, kde čaká opäť ťažký súper. Doma sa najbližšie predstavia v zápase proti Pezinku, čo je posledný zápas prvej polovice 1. časti súťaže. 17.11. začínajú odvetné zápasy.