RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Michalovič majstrom SR v beachvolejbale do 20 rokov

18-ročný Malačan Peter Michalovič prežíva úspešné obdobie svojej volejbalovej kariéry. Hráč Strojára Malacky, ktorý počas školského roka trénuje v Stredisku centralizovanej prípravy v Trenčíne spolu s ďalšími našimi odchovancami, bol vo februári ocenený titulom Volejbalista roka 2007 v kategórii beachvolejbal. Na konci marca odohral v drese juniorskej reprezentácie neúspešnú kvalifikáciu o postup na ME juniorov (ročník 1989) a od mája sa začal venovať plážovému volejbalu.
Na finálovom turnaji v Nitre sa stal spolu s Matejom Herichom majstrom SR do 20 rokov, čím sa kvalifikoval na Majstrovstvá Európy tejto kategórie, tam však cestoval s iným spoluhráčom, Danielom Mikušovičom z Nového Mesta nad Váhom. S týmto partnerom hrával aj na turnajoch mužskej Elite série, kde dosahovali zaujímavé výsledky, napr. 5.-6.miesto v Nitre.
Na majstrovstvách Európy v talianskom meste San Salvo odohrali chlapci 3 zápasy v základnej skupine, no keďže porazili len českú dvojicu, skončili na 3.mieste a nepostúpili medzi najlepších 16 dvojíc v pavúku.

Výsledky:
Michalovič/Mikušovič - Moser/Watz /AUT) 0:2 (-21,-14)
Michalovič/Mikušovič - Borovec/Mauler (CZE) 2:0 (19,15)
Michalovič/Mikušovič - Dupouy/Lacombe (FRA) 0:2 (-17,-15)

Napriek nepostupu zo skupiny to je výborná reprezentácia malackého volejbalu vo svete. Ak sa Petrovi budú vyhýbať zranenia, môžme očakávať ďalšie úspechy aj v budúcnosti, a možno sa dočkáme aj toho, že Peter nastúpi za družstvo Strojára Malacky v extralige.

-duš-

08.08.2008| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.