24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.

Muži postúpili v pohári cez VKP "B" do 2.kola

V odvete 1.kola Slovenského pohára vyhrali muži Strojára Malacky aj na palubovke zálohy VKP Bratislava hladko 3:0. Rovnaký výsledok sa zrodil aj v minulotýždňovom prvom zápase v tréningovej telocvični Strojára v Devínskej Novej Vsi. V druhom zápase stačilo na spečatenie postupu vyhrať jeden set, potom dostali príležitosť aj hráči z lavičky, v dramatickej koncovke posledného setu dokonca nastúpil aj prezident klubu Dušan Rusňák.
V 2.kole Malačanov čaká oveľa ťažší súper - minuloročný víťaz SP Nové Mesto nad Váhom.

VKP Bratislava "B" - Strojár Malacky 0:3
Zostava MA: Kobza, Muráň, Fiala, Šmahel, Petrovič, Janík, libero Podhorný (Rehák, Tarabčík, Šamulka, Rusňák)