RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Muži začali dôležitým víťazstvom nad nováčikom súťaže

TJ Strojár Malacky - VK Lovinit Lovinobaňa - Lučenec 3:0 (17, 18, 15)
73 minút, rozhodovali: Fatrdla, Sarka, 100 divákov
Malacky: Fiala, Kobza, Muráň, Janík, Šrámek, Petrovič, libero Podhorný
Lovinobaňa: Kašša, Šróba, Hudák, Markuš, Nehrer, R. Mišík, libero Lajda, (Ľalík, Králinský)
 
Už úvodné chybné podanie hostí z Lovinobane naznačilo, akým smerom sa bude zápas uberať. Nováčik z Lovinobane v súťaži splatil svoju daň a domáci jasne dokráčali k povinným dvom bodom. Malacky si už v začiatkoch všetkých troch setov vypracovali solídny náskok, ktorý s prehľadom kontrolovali. Lovinit sa nevyvaroval chýb, tretí set zaváňal dokonca blamážou, keď Malacky viedli už 22:10. Ústrednou postavou Malačanov bol Šrámek, ktorý si ale našiel angažmán v Poľsku a absolvoval len jeden zápas v domácom drese. Z nových hráčov, ktorí pred sezónou posilnili káder Strojára sa predstavil len Exprievidžan  Muráň. Tréner Jozef Schreiber sa historicky prvý krát predstavil na poste hlavného trénera mužov Strojára Malacky, dosiaľ stál pri kormidle v žiackych a juniorských kategóriách. Volejbalistov prišiel povzbudiť i primátor mesta Jozef Ondrejka oblečený v malackom drese. Návšteva v hale Malina však sklamala hráčov i funkcionárov.
Tréner Malaciek Jozef Schreiber: "Je pre mňa česť a motivácia byť na lavičke tímu mužov, ktorí hrávajú extraligu. Som absolútne spokojný s výkonom, ktorí chlapci podali. Úvodné zápasy v lige nebývajú jednoduché, navyše proti súperovi, o ktorom vieme pramálo. Zápas sme držali pevne v rukách, a získali povinné dva body.  Čakajú nás však ešte ťažšie zápasy."
Tréner Lovinobane Juraj Šróba: "Splatili sme nováčikovskú daň. Nemôžem byť spokojný s výsledkom, ani z predvedenej hry. Mali sme slabý príjem, ktorý musíme zlepšiť. Zápas v Malackách nám však veľa napovedal do ďalších kôl. Bude to ťažká súťaž. "
Jakub Valachovič

01.10.2006| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.