RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.7 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19849 ľudí.    

Odber noviniek

Na koniec základnej časti víťazstvo

Strojár Malacky – VK Hydrex Hriňová 3:1 (21,21, -23,14) 

Malacky: Kobza, Vašíček, Rehák, Janík, Petrovič, Procházka, libero Podhorný (Rusňák, P.Šmahel, Šamulka), tréner: B. Sládeček
Hriňová: M.Orolín, Divulit, J.Orolín, Tužinský, Segeč, Mišík (Benc), tréner: J.Vidiečan

Rozhodovali: M.Sarka, K.Sarka
100 divákov
107 minút

Malacky privítali v 18. kole extraligy družstvo Hriňovej. Partia okolo trénera Jozefa Vidiečana od počiatku ťahala za kratší koniec, ale dokázala sa držať s Malačanmi až do koncovky jednotlivých setov. Hostia, ktorí majú pomerne úzku hráčsku základňu, navyše pricestovali bez niektorých skúsených hráčov. Keď k tomu pridáme dlhú cestu do Malaciek, bola pozícia hostí nezávideniahodná. Malačania išli do vedenia 2:0 na sety, keď v oboch prípadoch skončil výsledok setu 25:21. V treťom sete však hostia ukázali zúbky. Malačanom sa nedarilo, produkovali množstvo zbytočných chýb a postupom času už na tabuli svietilo skóre 10:17. Zisk tretieho setu mal Hriňovú naštartovať do ďalšieho priebehu zápasu. Stal sa však pravý opak, Malacky pod hrozbou nepríjemnosti v podobe drámy od začiatku bojovali a štvrtý set vyhrali napokon až nečakane hladko. Pred vianočnými sviatkami tak diváci mohli odísť s dobrým pocitom z víťazstva.

Hlasy trénerov:

Jozef Vidiečan (Hriňová)
Okrem toho, že nám chýbajú niekoľkí dobrí hráči, sa dnes jasne ukázalo, že záleží na túžbe vyhrať. My sme po tejto stránke zlyhali, domáci ukázali väčšiu túžbu po víťazstve – bojovali, doskakovali a nevzdávali sa. Dnes bolo žiaľ, z nášho pohľadu všetko jasné.

Boris Sládeček (Malacky)
Hráčom vyčítam trochu laxný prístup k hre. V niektorých momentoch sme sa tvárili, ako by sme chceli, aby sa súper porazil sám. To treba zmeniť! Keď už sme boli tlačení okolnosťami v štvrtom sete, tak sme hrali tak, ako sme mali hrať celý zápas. Víťazstvo je však zaslúžené, boli sme evidentne lepší ako náš dnešný súper.

Najbližší program:
23.12. Vianočný volejbalový kolotoč (18:00 v ŠH Malina)
10.1. Hriňová – Malacky

Jakub Valachovič

Aktuálnu tabuľku nájdete na www.volleymalacky.sk v sekcii VÝSLEDKY.

20.12.2008| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.