Juniorky SR  - TJ Strojár Malacky   2:3  (-18,21,-16,17,16)

Zostava: B. Nemečkayová, J. Kučerová, L. Gajdošová, K. Grófová, K. Pozorová, L. Michalovičová,  libero Z. Snopková

(D. Dorková, A. Šimšíková, P. Přidalová)

trénerka: Michaela Kleskeňová

Naše ženy odohrali v piatok dosť nešťastný zápas s juniorkami SR. Hrali vo Vrábľoch a hoci začali veľmi rozpačito a prehrávali už 6:0 a 8:2, dokázali sa vzchopiť a vcelku jasne vyhrali prvý set. Dostali sa do pohody, ale pred druhým setom vypadol elektrický prúd. Po vzájomnej dohode sa družstvá presunuli do telocvične v Nitre a zápas pokračoval s dvojhodinovým meškaním. Začalo sa hrať o pol desiatej a prestávka zjavne pomohla domácim hráčkam. Väčšina junioriek hrala vo svojej telocvični a značne ožili, kým naše ženy pôsobili veľmi ospalým dojmom a robili veľké množstvo chýb. Zápas skončil krátko pred polnocou a hoci sa v piatom sete naše dievčatá ešte dokázali vzchopiť a vyhrávali už 13:8, zápas sa zdramatizoval a nebolo v našich silách doviesť ho do víťazného konca. Nasledujúci víkend cestujú ženy do Púchova, ktorý je tiež nováčikom súťaže.