RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.7 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19849 ľudí.    

Odber noviniek

Nové Mlýny 2012

Nové Mlýny 2012

V piatok sme sa presunuli cez Rakúsko do Břeclavi, kde sme sa stretli so šoférom nášho "Safety Car"-u. Potom sme po cykloceste postupovali cez Lednice do dedinky Bulhary. Tu sme, ako obyčajne, navštívili vínny sklípek Bohuša Šebestu (mimochodom hviezda filmu 2Bobule). Po krátkom občerstvení a nakúpení zásoby výborného burčiaku na večerné posedenie nasledovala už len cesta do miesta nášho ubytovania - ubytovne v Nových Mlýnoch.

V sobotu sme navštívili historické mestečko Mikulov. Po prechádzke centrom Mikulova sme sa presunuli do Pasohlávok, kde sme si dali obednú prestávku. Po obede sme pokračovali v našom "Burčiak Tour" a čakal nás pekný cyklokrosový úsek do Strachotína. Odtiaľ sme cestou medzi strednou a dolnou nádržou vodného diela Nové Mlýny prešli do Dolných Věstonic. Tu bolo cyklistov a hlavne ochutnávačov burčiaku viac než dosť, tak sme sa rozhodli za účelom nakúpenia lahodného moku opäť navštíviť Bulhary a pána Šebestu.

V nedeľu nás čakala cesta domov. Za mestom Břeclav, sme ešte odbočili na Pohansko. Odtiaľ nás cyklocesta doviedla až do Lanžhotu, nášho tradičného miesta nedeľného obeda. Potom nasledoval už len prechod cez rieku Moravu na slovenské územie a cez Kúty sme prišli domov.

Štatistika: 205 km a 650 nastúpaných metrov

01.10.2012| Hruby Boris
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.