Play-off muži: Aj doma vyrovnaný zápas, no bez zisku setu.

MALACKY - VKP 0:3 (-23, -20, -23) - STAV SÉRIE 0:2

Zápas trval 72 minút. Pred 100 divákmi rozhodovali K. Sarka a Dovičovič.

STROJÁR:
Kobza, Fiala, Janík, Šmahel, Baran, Muráň (libero Podhorný, Rehák). Tréner: J. Schreiber.

VKP:
Hollý, Pělucha, Vojkovič, Kohút, Patúc, L. Husár (libero Roštár, Begmenko, Schottert, Joščák, Ju. Nosek, Končál). Tréner: Ja. Nosek.

Záhoráci odohrali s obhajcom titulu vyrovnaný zápas. V prvom sete síce iba doťahovali jeho náskok, v druhom však mali navrch do stavu 15:13. VKP dostal vietor do plachiet pri Kohútovom podaní. Domáci bojovali a za svoj výkon si zaslúžili vyhrať aspoň set. Bratislavčanov potrápili aj v treťom, v ktorom v koncovke viedli 22:20 a 23:22.

ZAUJALO NÁS

Prezident na roztrhanie

V sobotu odohrali vo štvrťfinále play-off štyri zápasy v Bratislave, včera boli volejbalovým mestom pre zmenu Malacky. Najskôr o 18.00 h absolvovali v športovej hale Malina súboj so Sláviou UK Bratislava ženy, o hodinu neskôr v telocvični ZŠ na Záhoráckej ulici muži proti VKP Bratislava. Obe haly delí asi 10 minút pešej chôdze. Keďže obe malacké družstvá zastrešuje rovnaký volejbalový oddiel TJ Strojár, jeho prezident Dušan Rusňák bol včera na roztrhanie. Nakoniec dal prednosť mužom - patrí totiž do hráčskej dvanástky Záhorákov.

PROGRAM TRETÍCH ZÁPASOV

SOBOTA (17. marca): Prešov – Zvolen, VKP - Malacky, Nové Mesto nad Váhom – Nitra (všetky o 18.00), Humenné – Púchov (19.00).

Zdroj: Denník Šport