RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.    

Odber noviniek

Play-off muži: Úroky si Malacky vybrali v Bratislave

Popis obrázku

Takisto ako vlani malo štvrťfinále play-off extraligy volejbalistov jasný priebeh. Favoritom stačil na postup minimálny počet troch zápasov. Séria priniesla iba dva tajbrejky. Prvý odohrali neúspešne v Prešove Zvolenčania a druhý v sobotu nečakane v Bratislave s VKP hráči Malaciek. V súboji obhajcu titulu s play-offovou osmičkou to bolo naozaj prekvapenie, navyše Záhoráci viedli 2:1 na sety.

"S majstrom sme v sérii odohrali vyrovnané zápasy a aj tieto dva vyhraté sety sú pre nás morálnym víťazstvom," poznamenal kapitán Strojára Petr Fiala. Malacky už v úvodnom sete viedli 16:14, druhý a tretí vyhrali. "Trénujeme dva až trikrát do týždňa. To, čo máme natrénované, nám stačí na odohratie troch setov. Po nich sme už odišli fyzicky," dodal. Malacky pred sériou neodohrali ani jeden prípravný zápas, "policajti" dokonca hneď sedem.

"Vo všetkých troch zápasoch boli Malačania statoční, podali v nich konštantné výkony. Čakali sme hladší priebeh série," priznáva kapitán Bratislavčanov Jakub Joščák. Podľa neho si za svoju bojovnosť Malacky zaslúžili získať aspoň jeden set už v druhom zápase na domácej palubovke, v ktorom prvý i tretí set prehrali 23:25. Úroky za dobré výkony si teda nakoniec vybrali v poslednom stretnutí v Bratislave. VKP však ich vyhliadky na prípadné víťazstvo rýchlo primrazil. Štvrtý set vyhral 25:9, tajbrejk 15:5. "Vo volejbale takéto extrémy nie sú výnimočné. Je to však za nami, už myslíme na semifinále," dodal Joščák.

Zdroj: denník ŠPORT

19.03.2007| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.