RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.    

Odber noviniek

Po vylúčení Prešova zo súťaže Malacky nakoniec na 7.mieste

Volejbalisti Strojára Malacky sa v sobotu 26.apríla rozlúčili s extraligovou sezónou 2007/2008 domácim víťazstvom nad Nitrou 3:0 (20,21,25) v sérii o 7.miesto. Keďže Nitra v prvom zápase doma vyhrala rovnako 3:0, rozhodoval pomer lôpt, ktorý mali lepší vysokoškoláci spod Zobora. V utorok však Súťažná komisia SVF vylúčila družstvo Prešova zo súťaže kvôli nenastúpeniu na zápas o 3.miesto, takže konečné poradie extraligy vyzerá takto: 1.Humenné, 2.Nové Mesto nad Váhom, 3.VKP Bratislava, 4.Púchov, 5.Zvolen, 6.Nitra, 7.Malacky, 8.Svidník.

Malacky reprezentovali: J.Kobza, Ľ.Kuračka, M.Janík, M.Haba, P.Fiala, T.Šamulka, D.Baran, P.Šmahel, J.Muráň, P.Petrovič, T.Rehák, T.Podhorný, D.Rusňák, tréner Jozef Schreiber

Bola to náročná sezóna, počas ktorej sa nám nevyhýbali zranenia či odchody hráčov (Fiala - VKP, Kobza - Brazília). Pred sezónou sme mali cieľ obhájiť minuloročné 6.miesto, príp. pokúsiť sa ho vylepšiť, no nakoniec sme museli tvrdo bojovať o postup do play-off, kde sme narazili na Humenné, neskoršieho majstra. Tam sme nemali nárok.

V ďalšej sezóne by sme chceli posilniť káder o dvoch - troch mladých hráčov z vlastnej liahne, ktorí sú teraz na hosťovaní v iných kluboch.

Na záver by som chcel poďakovať všetkým hráčom, trénerom, realizačnému tímu, divákom a samozrejme reklamným partnerom (spomeniem aspoň hlavných: Highway 66 s.r.o., Mesto Malacky, Nafta a.s., Formula Cafe Šport s.r.o.)

29.04.2008| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.