RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Pozitívna zmena v družstve mužov

Pozitívna zmena v družstve mužov

Pozitívna zmena v družstve mužov.

Milovníci hádzanej počas sviatkov nezaháľali a v nedeľu 27.12. sa ich v hale Malina zišlo na tri desiatky, vytvorili štyri veľmi kvalitné družstvá, ktoré si to rozdali medzi sebou systémom každý s každým na 20min. Všetci si s chuťou zahrali a navyše sa zrodila skvelá myšlienka, ktorá by sa aj okamžite mala realizovať.

Hádzanárske družstvo mužov TJ Strojár Malacky, ktoré je po jesennej časti súťažného ročníka 2015/16 na peknom druhom mieste v I. lige prechádza zásadnou rekonštrukciou.

V zimnej prestávke sa súčasný káder výrazne posilní o hráčov úspešného družstva seniorov 35+, ktorí tak pekne reprezentovali mesto malacky na EMG2016 v Nice. Takisto sa do prípravy zapoja aj niektorí hráči, ktorí už v minulosti zanechali aktívnu činnosť a tiež hráči, ktorí sú na angažmáne v rakúskych nižších súťažiach.

Trénerského kormidla sa ujímajú starí „harcovníci“, ktorí už v minulosti pri družstve mužov pôsobili a v súčasnosti sa venujú družstvu 35+ a to Jiří Juhas a Milan Mikulčák.

Výbor HO si od tohto kroku sľubuje výraznú stabilizáciu družstva mužov a útok na najvyššiu priečku I. ligy, čo by pre Malacky znamenalo historický prvý postup medzi elitu slovenskej hádzanej.

Týmto by si hádzanári dali oneskorený darček k 50.výročiu založenia oddielu, ktoré oslavovali minulý rok. 

 

Jirko Juhas.  

31.12.2015| Tomáš Baláž


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.