RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19888 ľudí.    

Odber noviniek

Prehra so Srbmi nič nerieši. Rozhodne sa v nedeľu s Talianskom

Slovenská volejbalová reprezentácia kadetov zaznamenala na kvalifikačnom turnaji o postup na ME v Bardejove prvú prehru. Zverenci trénera Ivana Hiadlovského nestačili na favorizovaných Srbov a podľahli im hladko 0:3. Vzhľadom na vývoj v skupine však táto prehra nič nerieši. O druhom postupujúcom tíme na záverečný turnaj do Rotterdamu sa rozhodne v priamom nedeľňajšom súboji medzi Slovenskom a Talianskom. Srbi už majú účasť istú.

Slovensko - Srbsko 0:3 (-17, -12, -18)
61 minút. rozhodovali: Makšanov (Rus.), Mestdagh (Bel.), 750 divákov.
Slovensko: Palgut, Lízala, Mrázik, Hovorka, Mlynarčík, Demčák, libero Hlubocký (Vavřinec, Prieložný, Kuchárik, Halaj). Tréner: I. Hiadlovský.
Srbsko: Kovačevič, Buculjevič, Milutinovič, Petkovič, Opačič, Atanasijevič, libero Rajkovič (Jovovič, Perič, Filipovič, Mrdak). Tréner: M. Djuričič.

Ivan Hiadlovský, tréner SR: "Súper bol určite lepší. My sme si z ich tvrdého podania nedokázali prihrať a z toho pramenila naša zlá útočná hra a veľmi dobrý srbský blok. Poznačilo to celý vývoj zápasu. Súper nám vždy odskočil pri dvoch-troch podávajúcich hráčoch na rozdiel päť bodov a potom sa sety už len dohrávali. V druhej polovici zápasu sme sa dostali aj do útočnej hry, ale obojstranne to bolo rozhárané a príležitosť dostali takmer všetci hráči z lavičky. Chlapci boli preexponovaní, bola tu veľmi dobrá atmosféra a oni sa s tým nevyrovnali. Nebudem hodnotiť jednotlivcov, zhyhali sme ako tím. O postupujúcom sa rozhodne v zajtrajšom priamom súboji s Talianskom. Verím, že sa spamätáme z tejto prehry a že sa nám podarí splniť náš cieľ, ktorým bol postup na majstrovstvá Európy."

Milan Djuričič, tréner Srbska: "Myslím, že zaslúžene postupujeme na majstrovstvá Európy. Bol to náš cieľ a suverénne sme ho splnili."

10.01.2009| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.