RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.7 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19849 ľudí.    

Odber noviniek

Príprava pred jarou v plnom prúde

Príprava pred jarou v plnom prúde

Pauzu medzi jesennou a jarnou časťou sezóny 2015/2016 vypĺňajú jednolivé družstvá hádzanárskeho oddielu "Strojára" prípravnými turnajmi.

Spoločné družstvo mladších dorastencov Stupava-Malacky bojovalo doma v ŠH Malina úspešne na ZORNO CUP-e 2016. Uplynulý víkend privítali na domácej pôde 3 družstvá zo Slovenska, 3 z Čiech a jedno družstvo dorastencov z Maďarska. Naši dorastenci začali turnaj víťazne a po skvelom výkone zdolali vo svojej skupine HC Zlin 26:20. Po prehrách s družstvom Dukla Praha 24:27 a SK Noxwel Sečovce 17:20 obsadili v skupine 2. miesto a bojovali s HK Kúpele Bojnice o celkove 3. miesto. Domáci vyhrali 19:14 a obsadili skvelé 3. miesto. V silnej konkurencii družstiev z troch krajín sa teda naši chlapci nestratili. Veľká gratulácia. Víťazom turnaja ZORNO CUP v kategórii mladší dorastenci sa stali dorastenci Dukla Praha. 

Spoločné družstvo mladších dorasteniek sa zúčastnilo na prípravnom turnaji v Jindřichovom Hradci. V krásnom juhočeskom meste bojovali dievčatá s družstvami z Čiech, Slovenska a rakúskej Viedne. Mladšie dorastenky Tatran Stupava-Strojár Malacky sa spoločne zohrávajú a usilovne pracujú na stmelení hráčiek Stupavy a Malaciek do jedného celku, tak aby v ďalších zápasoch jarnej časti tejto sezóny a ďalších  rokoch boli úspešné. Mnohé dievčatá sú vekovo v kategórii žiačok a získavali cenné skúsenosti v kategórii dorasteniek na kvalitnom prípravnom turnaji. 

Mladšie žiačky Strojára sa v sobotu 30.01.2015 zúčastnili na turnaji v českom Hodoníne. Prehrali až vo finále a skončili druhé. Dievčatám gratulujeme.

Malacky reprezentovali: Velická, Šmahlíková, Kujanová, Eginová, Kimličková, Walterová, Ďurechová, Horváthová 

 

Výsledky:

V skupine:

TJ Strojár Malacky – HK Hodonín – 16:11

TJ Strojár Malacky – HK Slávia Sereď – 19:6

 

Semifinále:

TJ Strojár Malacky – HKM Šurany – 17:9

 

Finále:

TJ Strojár Malacky – SHK Kunovice – 10:21

01.02.2016| Tomáš Baláž
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.