RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19888 ľudí.    

Odber noviniek

Prípravka, MINI

Prípravka, MINI

Projekt  je zameraný nielen na rozvoj telesnej výchovy a športu na jednotlivých školách v našom meste, ale aj na vyhľadávanie hádzanárskych talentov.

Minihanball má iné pravidlá ako "veľká" hádzana a je zameraná na rozvoj základnej motoriky, koordináciu pohybov ale aj sociálne zručnosti. Učí deti čo je tímový duch či Fair play.  

Náš hadzanársky oddiel (HO) sa aktívne zapojil do rozvoja minihandball v našom regióne a je lídrom rozvoja tejto "kategórie" na Záhorí. Prispieva nielen finančnymi prostriedkami oddielu ale aj odbornými trénerskými či organizačnými kapacitami. Na základných školách v Malackách pôsobia v prcese vyhľadávania a trénovania hádzanárskych nádejí nielen kvalifikovaný učitelia ale aj licencovaní tréneri HO. Organizuje sa niekoľko turnajov, spoločné tréningy či Záhorácka minihandball liga.

Vedúcou osobnosťou v "hnutí" minihandball v Malackách je Mgr. Dušan Šuster. Skúsený hádzanársky tréner ktorý si vzal pod patronát organizovanie mini a odborný dozor nad nádejami hádzanej nielen v našom meste, ale aj na Záhorí. 

09.11.2015| Tomáš Baláž
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.