24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.

Sklamanie v Dubnici, prehra o gól

Malačania opäť nezachytili úvod stretnutia a Dubnica po trinástich minútach viedla už 7:1. Hostia prepadali  najmä v útoku a polčasový stav 7:12 len potvrdzoval streleckú nemohúcnosť Strojárov. Malačania si taktiež po zápase sťažovali na výkon rozhodcov, ktorí podľa ich názoru darovali domácim niekoľko lôpt po sebe. Strelecká naháňačka našich hráčov začala až prakticky po 50. minútach hry, kedy hostia zaznamenali päť gólov po sebe a dotiahli vývoj stretnutia na 27:29. V záverečnom finiši opäť úradovali rozhodcovia, ktorí vylúčili nášho hráča na lavičke, čím podľa Malačanov „rozhodli“ zápas. Dva góly Malaciek v poslednej minúte hry už nedokázali odvrátiť prehru 29:30. S výnimkou D. Stachoviča, ktorý sa blysol siedmimi presnými zásahmi, podalo družstvo len priemerný výkon.

Malacky ukončia rok 2009 zápasmi v Slovenskom pohári 6. 12. v Šali. V prípade postupu by ich čakal v stredu (9. 12.) atraktívny súper z Považskej Bystrice.

-jaki-, -zelo-

29. 11., 13. kolo, 1. slovenská  liga mužov

ŠKH Dubnica – Strojár Malacky 30:29 (12:7)

Zostava a góly Strojára:  D. Roško, M. Kuklovský  – D. Stachovič 7, P. Stachovič 4, T. Stachovič, V. Pavlík 6, M. Kurka 5, L. Zelenský 4, I. Oslej 1, A. Škoda, R. Spuchlák, R. Baláž, T. Baláž 2, P. Puškáč , Tréner: V. Valachovič