RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Smečiar Lízala: Zabojovali sme ako kolektív

Obrovská radosť vypukla po premenenom mečbole z ruky Milana Lízalu v tíme slovenských kadetov. Mladí volejbalisti sa vo vybičovanej atmosfére v Bardejove tešili právom. V súboji s Chorvátskom totiž otočili už takmer stratený zápas a vyhrali 3:2. Sen o postupe na majstrovstvá Európy je tak stále reálny.

Mladí Slováci boli na pokraji prehry, keď prehrávali 1:2 na sety a 13:21! Zmobilizovali však sily a otočili zápas vo svoj prospech. "Malá nádej na zvrat bola, ale skutočne som veľké šance tomu nedával," povedal po zápase smečiar Milan Lízala. Takýto zápas v kariére ešte rodák z Malaciek nezažil. "Teraz na turnaji v Chorvátsku sme otočili zopár zápasov, ale takúto veľkú stratu nie," dodal.

Slovákom pomohlo aj bardejovské publikum, ktoré ich hnalo dopredu. "Diváci boli skvelí. Ďakujeme im, že sa zapojili do našej hry. Veľmi nám to pomohlo," dodal.

"Zabojovali sme ako kolektív a podarilo sa nám to. Sme všetci veľmi šťastní. V kabíne bol po zápase obrovský hurhaj, všetci sa tešili," pokračoval jeden z najlepších hráčov v zápase s Chorvátskom.

S týmto súperom sa zverenci trénera Ivana Hiadlovského stretli na nedávnom turnaji v Pule a dokázali ho zdolať na jeho pôde. "Čakali sme, že to bude ľahšie, pretože sme s nimi nedávno hrali. Boli však na nás dobre pripravení, hlavne na nás smečiarov a ťažko sme sa presadzovali. Musím uznať, že Chorváti dnes boli dobrí," dodal.

Zdroj: Filip Hudec, SVF, Bardejov

09.01.2009| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.