RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Strojár Malacky - Andrej Barbierik 0:3

Strojár Malacky - VK Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-15, -19, -13)
Malacky: Kobza, Vašíček, P. Šmahel, Janík, Petrovič, Procházka, libero Podhorný (Rehák, Šamulka), tréner: B. Sládeček
Nové Mesto n. V.: Lampart, Minárik, Mizerák, Barbierik, Šujan, Hruška, libero Ochodnický (Pollák, Chudík), tréner: M. Bella
Rozhodovali: Fatrdla, Dovičovič
100 divákov
63 minút

Malacky privítali v 14. kole extraligy (29. 11.) favorizovaný celok Nového Mesta nad Váhom. Hostia v predchádzajúcich dvoch kolách deklasovali VKP a Púchov zhodne 3:0, Malacky zase disponujú silou na domácej palubovke. Čakal sa teda dramatický súboj. Duel však trval len vyše hodiny. Hosťujúci hráči prakticky bez problémov zdolávali neistý domáci blok, a výrazne dominovali i v ostatných herných činnostiach. Z pohľadu skóre bol najvyrovnanejším druhý set (19:25). V ňom prišiel i najsvetlejší okamih domácich, keď sériou úspešných zakončení vyrovnali na 14:14. Hostí však ani táto situácia nevyviedla z miery a stretnutie jednoznačne dotiahli do víťazného konca.

Michal Bella (Nové Mesto n. V.)
Na jednotlivých postoch máme kvalitnejších hráčov, ako domáci. To sa dnes potvrdilo a preto sme mohli počas celého stretnutia dominovať. Je dobré, že môžeme kalkulovať s celým družstvom a nastupovať v najsilnejšej zostave. Do budúcnosti však musíme posilniť nás tím ďalším dobrým smečiarom. Chceme zabojovať o tretie miesto v súťaži, ak sa dostaneme do finále, bude to bomba!

Boris Sládeček (Malacky)
Dnes nás "položil" najmä hosťujúci Barbierik, ktorý hral fantasticky a veľkou mierou pomohol svojmu družstvu. My sme nenastúpili v kompletnej zostave, chýbali nám dvaja Šmahelovci. Zaostali sme v technickej zdatnosti a teda vo všetkých herných činnostiach. Snažíme sa našu hru stále vylepšovať, dnes však bol súper jednoznačne nad naše sily.

Najbližší program:
6.12. Zvolen – Malacky
7.12. Malacky – Svidník (16:00 v ŠH Malina)
13.12. Nitra – Malacky
20.12. Malacky – Hriňová

Jakub Valachovič

Aktuálnu tabuľku nájdete v sekcii VÝSLEDKY

30.11.2008| Administrator


Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.