Extraliga muži – 9.kolo nadstavby o 5.-10.miesto

Strojár Malacky – Lokomotíva Zvolen 1:3 (24,-17,-24,-21)

Strojár: Holka 3, Petrovič 12, Vašíček 6, Šmahel 9, Janík 12,5, Kobza 12,5, libero Podhorný (Šamulka)
Tréner: Boris Sládeček
Neografia: Vaško 4,5, Schottert 16, Chochoľák 6,5, Stehlík 20, Pistovič 8, Svetko 3, libero Beskydiar (Jakubček 3, Dvořák 1)
Tréner: Tibor Štrajánek

Domáci nastúpili opäť s mladým Holkom na nahrávke a s prvým nahrávačom Kobzom na smeči, napriek tomu zabojovali a v dramatickej koncovke získali prvý set, ktorý im zabezpečil účasť v play off. Potom poľavili, Zvolen sa rozohral a pohodlne vyrovnal na 1:1. Chlieb sa lámal v treťom dejstve, v ktorom od začiatku ťahali hostia za kratší koniec, no Záhoráci si nedokázali vybudovať väčší ako 3-bodový náskok. V koncovke sa Zvolenčania dotiahli na rozdiel jediného bodu, domáci mali dokonca setbal za stavu 24:23, no najmä zásluhou Stehlíka vyhrali 26:24. V poslednom sete sa k Stehlíkovi pridal na útoku Schottert a Lokomotíva postupne zvyšovala svoj náskok až na 23:17. Strojárom sa ešte podarilo znížiť na 21:23, no to bolo z ich strany všetko. Zvolen si víťazstvom poistil 5.miesto.