RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.    

Odber noviniek

Triumfy karatistov na Goju Cup 2013

Triumfy karatistov na Goju Cup 2013

Tohtoročnú sezónu otvorili malackí karatisti tradične na medzinárodných pretekoch Goju Cup v Szombathely, ktoré sa konali v sobotu 5. októbra. Medzi konkurenciou z Maďarska, Rakúska, Slovinska, Belgicka, Turecka či Švajčiarska sa presadili aj 10 naši zverenci a potešili nás ziskom 7 medailí, čo je zatiaľ najväčší počet.

V kata (zostavy techník) dosiahli 3. miesto Kristína Vrablecová a Vladimíra Dzúrová. Naši reprezentanti však znovu dokázali, že ich silnejšou stránkou je kumite (boj).  V kumite sa veľmi darilo Filipovi Jurkáčkovi, ktorý nedal svojim súperom šancu a vyhral v kategórii starší žiaci 1. miesto. Zahanbiť sa nedal ani Oliver Vanek (ml. dorast), 2 výhrami a 1 tesnou prehrou (po rozhodnutie rozhodcov) obsadil 2. miesto. V rovnakej kategórii bojoval aj Boris Pohánka, ktorý získal 3. miesto. Naša najmladšia bojovníčka Janka Ležáková taktiež úspešne vybojovala 3. miesto. Na stupeň víťazov sa s bronzovou medailou po náročnom boji postavila aj Vladimíra Dzúrová.

Svoju premiéru na pretekoch absolvovala iba 5-ročná Katka Majdlenová v kata a ako jediná vo svojej kategórii ukázala bojového ducha. Dostala sa však do skupiny starších konkurentiek, ktoré mali žiaľ prevahu so skúsenosťami. Veríme, že to Katku neodradí a na budúcich pretekoch si všetko vynahradí.


Našim pretekárom ďakujeme za podané výkony, gratulujeme k víťazstvám a želáme ďalšie úspechy do celého ročníka 2013-2014!

 

 

 

 

16.10.2013| Ivan Sivák
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.