RSS
Vyhľadávanie

Anketa
Podporili by ste činnosť svojho klubu aj nákupom u doporučeného predajcu tovaru a služieb ?
Určite áno
26.3 %

Pravdepodobne ano
25.6 %

Ak na tom nebudem stratový
24.1 %

Nie
23.7 %

Hlasovalo 19864 ľudí.    

Odber noviniek

Úspechy malackých karatistov v Szombathely

V sobotu 6.10.2012 sa v maďarskom meste Szombathely uskutočnila medzinárodná súťaž Goju Cup. Medzi silnou konkurenciou z Rakúska, Srbska, Maďarska či Chorvátska sa presadili  aj malackí karatisti. Z Malaciek zahájilo novú sezónu osem pretekárov, z ktorých sa až šiesti umiestnili na stupienok víťazov a získali tak ďalšie medaily pre svoj klub TJ Strojár Malacky.    

    V kategóriách kumite (boj jednotlivcov na body), sa na prvých troch miestach podarilo umiestniť piatim našim pretekárom. Úžasný výkon predviedol malý veľký talent Filip Jurkáček a v kategórii II. - 2002 zaslúžene obsadil 1. miesto. Ďalšiu zlatú medailu získal Oliver Vanek v kategórii V. - 1999. V rovnakej kategórii obsadil 2. miesto Boris Pohanka. Na striebornom mieste sa umiestnil aj Lukáš Gazdič v kategórii IV. - 2000. V kategórii žien XII. – 1991 a staršie obsadila Vladimíra Dzúrová 2. miesto.

    V kata (zostava techník simulujúca boj s viacerými súpermi)  sa umiestnila na 3.mieste Barbora Cholková v kategórii IX. - X. - 1995 - 1994.

    Všetkým súťažiacim gratulujeme a prajeme v tomto roku ďalšie úspechy!

01.11.2012| Ivan Sivák
Komentáre


Meno a priezvisko (prezývka): *

Mail:

Text: *

Opíšte text strojar (ochrana voči spambotom): *Článok zatiaľ nebol komentovaný.