24.1 %

23.7 %

Hlasovalo 19883 ľudí.

Úspešní karatisti na súťazi v Malackách

Asociácia karate klubov Bratislava (AKKB) organizovala v spolupráci aj s naším Karate klubom TJ Strojár Malacky 2. kolo Bratislavského pohára v karate. Naši 16 pretekári spomedzi 144 pretekárov dali o sebe vedieť, keď vyhrali 22 medailí (5 zlatých, 12 strieborných a 5 bronzových).

Našim najúspešnejším pretekárom sa stal Lukáš Gazdič, ktorý získal jednu zlatú a dve strieborné medaily v kumite. Svojimi úspechmi nás potešili aj deti v kategórii agility, ktoré boli spolu až jedenásťkrát na stupni víťazov. Mnohé z nich pritom súťažili prvýkrát, napríklad iba 6-ročný Branislav Hollý získal vo svojej kategórii striebro.

Zlatú medailu získali v kategórii agility Hanka Hollá (9 rokov), Rastislav Hanisko (10 rokov), Šimon Pullmann a Jakub Osuský (11 rokov).

Všetkým našim pretekárom gratulujeme k výborným výsledkom a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu klubu, ale aj mesta Malacky.